Ostat. miesiąc 9964 28821
Ostatni rok 96254 234521
Razem 1949382 4225028
aktualnosci
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej - III miejsce wielkopolskich policjantów.GRATULACJE!
dzielnik
10.09.2012 | Poniedziałek

Znamy już zwycięzców Międzynarodowych Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej – Zawiercie 2012, które były rozgrywane w dniach 5-7 września. W meczu finałowym o puchar Komendanta Głównego Policji nasza drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pokonała kolegów z KWP we Wrocławiu. Na miejscu III uplasowali się policjanci mundurowi z KWP w Poznaniu, którzy pokonali  policjantów Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Zakończyły się właśnie trwające od czwartku Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej – Zawiercie 2012. Mecze rozgrywane były w hali sportowej MZS w Porębie oraz hali sportowej OSIR-u w Zawierciu. Do udziału w mistrzostwach zgłosiło się łącznie 9 policyjnych drużyn z Polski i Czech.

W meczu finałowym o puchar Komendanta Głównego Policji nasza drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pokonała kolegów z KWP we Wrocławiu Miejsce III,  zajęli funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu,  pokonując reprezentującję Komendy Powiatowj Policji w Wadowicach.

Imprezę patronatem honorowym objął Komendant Główny Policji, Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego, Prezydent Miasta Zawiercie oraz Burmistrz Miasta Poręba. Do przygotowań zawodów czynnie włączyli się również Starosta powiatu zawierciańskiego, Prezes Śląskiego Związku Piłki Siatkowej i Dyrektor OSIR w Zawierciu. Organizatorem zawodów był Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach, Wydział Prezydialny KWP w Katowicach, Urząd Miasta w Zawierciu oraz Śląska Grupa IPA.

Wielkopolscy policjanci jako członkowie NSZZ Policjantów są sponsorowani przez ZW NSZZ Policjantów - koszt ok. 3500 zł (stroje, koszty wyjazdu, wpisowego i pobytu na zawodach).