dzielnik
08.12.2009 | Wtorek

KWP - Trzecie miejsce dla policjantów z Wielkopolski w pływaniu

Autor: Zbigniew Paszkiewicz

Wielkopolscy policjanci zajęli trzecie miejsce w Otwartych Mistrzostwach Policji w Pływaniu. W zawodach, które odbyły się w Wyższej Szkole Oficerskiej w Szczytnie udział wzięli także funkcjonariusze innych służb mundurowych. Wielkopolanie odebrali też puchar dla najlepszej drużyny policyjnej w pływaniu.

Zawody odbyły się na terenie WSP w Szczytnie. Zgromadziły prawie dwustu zawodników reprezentujących Policję, Straż Pożarną, Straż Graniczną i BOR. 38 drużyn z całej Polski rywalizowało w konkurencjach pływackich na różnych dystansach. Dwa pierwsze miejsca wywalczyły drużyny naszych kolegów z Państwowej Straży Pożarnej. Trzecie miejsce przypadło w zaszczycie naszym reprezentantom, po niesamowicie zaciętej walce.

Wielkopolska policja reprezentowana była przez czterech funkcjonariuszy. St. sierż. Daniel Osik z Komisariatu Wodnego Policji, st. post. Marcin Anders z Wydziału Zabezpieczenia Miasta KMP w Poznaniu, sierż. Filip Orłowski z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu i st. post. Marcin Stachowiak z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu zdobyli łącznie sześć medali. Dwa złote i jeden srebrny wywalczył Daniel Osik, kolejne dwa srebrne krążki zdobył Marcin Stachowiak, kolejny medal zdobyty został drużynowo w sztafecie 4 razy 50 metrów stylem dowolnym. W klasyfikacji łącznej, wszystkie zdobyte miejsca pozwoliły na zajęcie III miejsca.

Opłatkowe spotkania
dzielnik
22.12.2009 | Wtorek
wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 26983
PILNE - Efekt protestu NSZZ P - znalazły się środki na wypłatę zaległych świadczeń dla policjantów!!!
dzielnik
18.12.2009 | Piątek
wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 27187
Są wnioski po kontroli w KPP w Gnieźnie!
dzielnik
wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 27318
Spotkanie Bożonarodzeniowe NSZZ Policjantów!
dzielnik
17.12.2009 | Czwartek
wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 27856
Komendant Główny Policji mimo protestu nadal ma dobre samopoczucie!
wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 26543
28. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Poznaniu.
dzielnik
13.12.2009 | Niedziela
wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 26211
Prokuratura apeluje w sprawie BAŁTYCKIEJ. NSZZ P nadal będzie pomagał policjantom!
dzielnik
11.12.2009 | Piątek
wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 27511
Spotkanie Szefa BBN z przedstawicielami NSZZ Policjantów!
mapka
Jak oceniasz dotyczasowe deyzje Komendanta Głównego Policji?
Dobrze
Źle
Nie mam zdania
dzielnik

ZW NSZZ P - 11 maja 1990 roku, jeden dzień po ogłoszeniu i wejściu w życie uchwalonej w dniu 6 kwietnia 1990 r. ustawy o Policji, Sąd Wojewódzki w Warszawie postanawia wpisać NSZZ P do rejestru związków zawodowych!