Policjanci OPP w Poznaniu uczestniczyli w turnieju piłki nożnej
dzielnik
21.07.2014 | Poniedziałek

Policjanci OPP w Poznaniu uczestniczyli w turnieju piłki noznej

W dniach 16-17 lipca 2014r. na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyły się I Ogólnopolskie Zawody Piłkarskie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Garnizon Wielkopolski w tym turnieju reprezentowała drużyna składająca się z policjantów Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. Udział drużyny z wielkopolski na turniej nie był by możliwy bez wsparcia ZW NSZZ Policjantów.

W turnieju brało udział 13 zespołów z całego kraju m.in. swoje reprezentacje wystawiły Komendy Wojewódzkie z takich miast jak Gdańsk, Wrocław, Warszawa, Katowice, Olsztyn. Ponadto w turnieju uczestniczyły drużyny z KMP Elbląg, Straży Miejskiej i Pożarnej z Olsztyna, ABW Olsztyn, Zakład Karny Barczewo. W pierwszym dniu turnieju odbywały się mecze grupowe i drużyna z Wielkopolski bardzo dobrze poradziła sobie w tej części turnieju i pewnie awansowała do fazy pucharowej. W drugim dniu odbywały się ćwierćfinały, w których OPP Poznań zmierzył się z drużyną z Katowic. W meczu wyrównanej i uczciwej walki, lepsi okazali się być Policjanci ze Śląska, wygrywając 1-0. W meczu o 5 miejsce turnieju, nasza drużyna wygrała z KMP Elbląg ….7 do 0, czym udowodnili, że grali do końca i godnie reprezentowali nasz garnizon.

Cały turniej wygrała drużyna gospodarzy KWP Olsztyn, która pokonała w finale Komendę Stołeczną Policji 2 do 0. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja KWP Katowice.

W trakcie ceremonii zakończenia turnieju zostały rozdane puchary za zdobyte miejsca. Na uwagę zasługuje zawodnik naszej drużyny Jakub Segieda, który z dorobkiem 13 strzelonych goli otrzymał statuetkę króla strzelców turnieju. Ponadto drużyna reprezentująca garnizon wielkopolski w tym turnieju został wyróżniona pucharem dla drużyny Fair Play.

Na zdjęciu powyżej drużyna OPP Poznań wraz z kierownictwem KWP Olsztyn.

Stoją od lewej: insp. Adam Kołodziejski, mł. insp. Andrzej Zielonka, Marcin „KIERO” Mączyński, podinsp. Adam Kall, nadinsp. Józef Gdański- Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Mateusz Przybyłowski, Przemysław Bąkowski, Sławomir Kozłowski. Dolny rząd od lewej: Jakub Segieda, Karol Wojnowski, Damian Papaelbaum, Krzysztof Nowak, Jakub Batko

wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 4666
OPINIA KGP - Stawiennictwo przed komisją lekarską MSW - należy się zwrot kosztów podróży!
dzielnik
wiecej >> dzilenik_solid Ilość wyświetleń: 5339
Majątek żołnierzy i funkcjonariuszy w internecie?