tytul_zwiazek
tytul_zwiazek
logo_forum
Statystki odwiedzin
OkresWizytOdsłon
Dziś 9 14
Wczoraj 418 1061
Ostat tydzień 2357 6014
Ostat. dwa tyg. 4837 11514
Ostat. miesiąc 9886 23037
Ostatni rok 95332 228681
Razem 95332 228681
Pomoc dla Rafała Dworka!!!

APEL!!! o pomoc dla naszego kolegi
  
 Pomóżmy !!!

Koleżanki i koledzy pomóżmy naszemu koledze !  Rafał Dworek policjant z Buku, miesiąc temu wracając po służbie do domu,  samochodem uderzył w drzewo.  Policjant w stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala, gdzie po kilkunastu dniach wybudził się ze śpiączki. Dzisiaj potrzebne są środki finansowe na jego rehabilitację. 
  
W nocy z 29 na 30 kwietnia, w dniu swoich 35 urodzin, wracając z nocnej służby, uderzył autem w drzewo policjant z KP w Buku -  sierż. Rafał Dworek - ojciec dwójki dzieci. 

Choć lekarze dawali mu 3% szans na przeżycie - pierwszy cud  już się zdarzył - Rafał wybudził się ze śpiączki. Niestety obrzęk mózgu, którego doznał w trakcie wypadku, pozostawił nieodwracalne zmiany.

Rafał musi jak najszybciej zacząć rehabilitację, ucząc się wszystkiego od nowa: chodzić, mówić... Stąd apel o pomoc, jak zwykle bowiem w takich sytuacjach, najbardziej potrzebne są pieniądze. Oto nr konta na który można przesyłać pomoc finansową:

BANK SPÓŁDZIELCZY DUSZNIKI, ODDZIAŁ SKÓRZEWO
ul. POZNAŃSKA 43
Sylwia Dworek
76907200020700162630000001

Za okazaną pomoc w imieniu rodziny oraz przyjaciół serdecznie dziękujemy!  

 

tytul_szukaj
tytul_zegar
04:02:40
tytul_zwiazek
mapka
tytul_zwiazek
galeria
tytul_zwiazek
Czy weźmiesz udział w akcji protestacyjnej podczas EURO 2012
Tak
Nie
Nic mnie to nie obchodzi
dzielnik


NEWS: "- To, że zmiany w chorobowym nie weszły w życie, jest niewątpliwie sukcesem naszego związku - przyznaje Antoni Duda, przewodniczący Związku Zawodowego Policjantów. I dodaje: - Nie mamy płaconych nadgodzin, nie płaci się nam więcej za służbę w niedziele i święta. Nie może więc być mowy o zmniejszeniu chorobowego.