tytul_zwiazek
tytul_zwiazek
logo_forum
Statystki odwiedzin
OkresWizytOdsłon
Dziś 212 490
Wczoraj 731 1551
Ostat tydzień 4839 11198
Ostat. dwa tyg. 9138 20395
Ostat. miesiąc 23877 51793
Ostatni rok 182657 391879
Razem 822579 1896768
Fundusz Ochrony Prawnej i Socjalnej Policjantów

  Fundusz Ochrony Prawnej i Socjalnej Policjantów 

ZW NSZZ Policjantów rozszerza ochronę prawną i socjalną wielkopolskich funkcjonariuszy!!!

Z dniem 1 maja  2013 roku ZW NSZZ Policjantów ze względów prawnych i praktycznych przejmuje funkcjonowanie Funduszu Ochrony Prawnej, którego pomysłodawcą i twórcą  w 1994 roku był ówczesny ZW NSZZ Policjantów woj. poznańskiego.

To m.in. dzięki temu Funduszowi była możliwa skuteczna ochrona 4  policjantów wielkopolskiej Policji w głośnej "Sprawie Bałtyckiej". Na ten cel wspomniany Fundusz przeznaczył do chwili obecnej środki przekraczające 150 tysięcy złotych (zespół 4 adwokatów). I nie są to ostatnie środki ponieważ wyrokiem Sądu Najwyższego sprawa trafia do pierwszej instancji.


Regulamin Funduszu został przesłany do członków Funduszu oraz pozostałych funkcjonariuszy celem zapoznania się z jego zapisami i ewentualnie złożenie akcseu przystapienia do Funduszu.

NIE CZEKAJCIE BO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Składka miesięczna w wysokosci 2 zł nie jest wygórowana, ale w sytuacjach krytycznych dla policjanta, a takich z racji charakteru służby jest wiele, może się okazać niezbędna, gdyż do chwili obecnej Państwo polskie nie zapewnia nam instytucjonalnej ochrony prawnej.

Wystarczy złożyć stosowną deklarację i oświadczenie finansowe i przesłać do ZW NSZZ Policjantów woj. wlkp. - nie ma  znaczenia  przynależność  związkowa !!!


 
POBIERZ  REGULAMIN  FUNDUSZU

DEKLARACJA 

OŚWIADCZENIE  FINANSOWE 

                                                  KOMISJA

 Z dniem 1  stycznia 2017 roku  Komisja Społecznego Funduszu do spraw ochrony prawnej i socjalnej policjantów jednostek Policji województwa wielkopolskiego działa w składzie:

- podinsp. Andrzej Szary – Przewodniczący Komisji;
-  asp. sztab. Błażej Dulat – Wiceprzewodniczący Komisji, Skarbnik Komisji;
- nadkom. Krzysztof Antkowiak  - Członek Komisji 
-   asp. sztab. Dariusz Żak – Członek , Sekretarz Komisji:
- asp. sztab. w st. spocz. Mieczysław Skrzypczak, Przewodniczący WKR NSZZ P woj. wlkp.  Cele kancelarii

Liczący ponad 80 prawników zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów mających wieloletnie doświadczenie. Prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo pracy, prawo energetyczne oraz prawo administracyjne – to tylko wybrane fragmenty rozległego wachlarza świadczonych przez nas usług. Dzięki ciągle doskonalonej organizacji pracy możliwe jest skuteczne prowadzenie kilku tysięcy spraw w ciągu roku. Spraw, w których najważniejszy był, jest i będzie Klient.

Stworzyliśmy kulturę organizacyjną, która opiera się na zrozumieniu istoty biznesu zgłaszających się do nas osób. Nasi interesanci wysoko oceniają cechy naszych prawników: ich dostępność, profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność.

Naczelną maksymą Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski sp.k-a jest: „zrozumieć potrzeby klienta”. Celem wspólników zarządzających adwokata Pawła Sowisło oraz adwokata Krzysztofa Topolewskiego, jak i wszystkich pozostałych prawników, jest wyznaczanie nowych standardów pomocy prawnej.

O kancelarii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski zaistniała na rynku usług prawniczych w 1997 roku. Przez ostatnie piętnaście lat firma sukcesywnie rozwijała swoją działalność, pracując na rzecz największych wielkopolskich przedsiębiorstw. W roku 2003 wspólnik zarządzający Kancelarią Paweł Sowisło został wpisany w poczet adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, co przyczyniło się do poszerzenia zakresu prowadzonych spraw. Kancelaria jest firmą nowoczesną i otwartą na potrzeby klientów. Stawia na bezpośrednią i sprawną komunikację, skupiając się na celach strategicznych, które chce osiągnąć klient. Pracowników Kancelarii charakteryzuje indywidualne podejście do interesów mocodawców oraz uwzględnianie wszystkich aspektów prawnych i biznesowych prowadzonych spraw. Takie podejście zagwarantowało sukces, którego dowodem są wysokie pozycje w ogólnopolskich rankingach prawniczych. Efektem uznania dla firmy jest stale rosnąca liczba powadzonych spraw oraz nowi klienci. W związku z tymi wyzwaniami Kancelaria zatrudnia kilkudziesięciu prawników, stając się liderem na wielkopolskim rynku usług prawniczych.

 

Biuro w Poznaniu
ul. 28 Czerwca 1956r. 231/239
61-485 Poznań
Tel./fax (+48 61) 83 52 373, 83 52 371
e-mail:
kancelaria@sowislo.com.pl 

KOMISJA REWIZYJNA FUNDUSZU:


    •    mł. insp. Tomasz Węcławiak – KWP Poznań
    •    asp. sztab. Robert Lewandowski – KPP Gniezno
    •    asp. sztab. Robert Konieczny  - KPP Września
    •    mł. asp. Przemysław Postaremczak – ZW NSZZ P

 

tytul_szukaj
tytul_zegar
12:51:11
tytul_kalendarz
Luty 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728         
tytul_zwiazek
mapka
tytul_zwiazek
galeria
tytul_zwiazek
Czy propozycja NSZZ P dot. podwyżek jest dobra?
Tak
Nie
dzielnik


ZW NSZZ P - 16 lutego br. Komendant Główny Policji skierował do Komendantów Wojewódzkich, Komendantów Szkół Policji oraz Komendanta CBŚP informację o zasadach podwyższania w "Programu modernizacji Policji!!!