tytul_zwiazek
tytul_zwiazek
logo_forum
Statystki odwiedzin
OkresWizytOdsłon
Dziś 28 69
Wczoraj 213 415
Ostat tydzień 1439 3773
Ostat. dwa tyg. 3159 8148
Ostat. miesiąc 6517 16578
Ostatni rok 95316 237484
Razem 1961075 4253557
Opinia budżetowa KAISW bez uwag...

Opinia budżetowa KAISW bez uwag...

Komisja Finansów Publicznych /FPB/ rozpatrzyła opinie komisji sejmowych o rządowym projekcie ustawy budżetowej na rok 2012 (druk nr 44) w zakresie określonym postanowieniem Marszałka Sejmu z dnia 14 grudnia 2011 r.

Komisja rozpatrzyła między innymi opinię Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, którą wcześniej prezentowaliśmy na naszej stronie.Nie zgłoszono uwag do projektu budżetu w zakresie opiniowanym przez ww. Komisję.

Tyle wiemy ze skróconej informacji o pracy komisji, jaka jest dostępna na stronie internetowej Sejmu RP. Wkrótce dostępny będzie szczegółowy zapis z przebiegu posiedzenia Komisji. Jednak sam fakt, iż nie wniesiono żadnych uwag do opinii KAISW, która była przeciwna podwyżkom dla wszystkich służb mundurowych, nie brzmi krzepiąco.

Komisja Finansów Publicznych rozpatrzyła na posiedzeniu w dniu 3 i 4 stycznia br. także opinie innych Komisji Sejmowych: 


Komisji Spraw Zagranicznych - w dyskusji omówiono możliwość realizacji propozycji przeniesienia środków finansowych przeznaczonych na finansowanie organizacji polonijnych przez Senat RP do Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
Komisja rozpatrzyła opinię Komisji do Spraw Unii Europejskiej.
W dyskusji poruszono kwestię kosztów prezydencji Polski w Radzie UE oraz zależności składki do budżetu UE i środków pozyskiwanych przez Polskę w ramach pomocy unijnej.
Komisja rozpatrzyła opinię Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
W dyskusji poruszono problematykę związaną z administracją obiektów po zakończeniu Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012, a także kwestię finansowania sportu dzieci i młodzieży.
Komisja rozpatrzyła opinię Komisji Skarbu Państwa.
W dyskusji omówiono kwestię dochodów z prywatyzacji majątku Skarbu Państwa oraz kwestię prywatyzacji firm energetycznych.


W posiedzeniu uczestniczyli: sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych – Jan Borkowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów – Hanna Majszczyk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa – Zdzisław Gawlik, szef Kancelarii Senatu – Ewa Polkowska oraz prezes Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa – Marcin Dziurda.

Na kolejnym posiedzeniu Komisja kontynuowała rozpatrywanie opinii komisji sejmowych o rządowym projekcie ustawy budżetowej na rok 2012 (druk nr 44) w zakresie określonym postanowieniem Marszałka Sejmu z dnia 14 grudnia 2011 r.


Komisja rozpatrzyła opinię Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych.
Nie zgłoszono uwag do projektu budżetu w zakresie opiniowanym przez ww. Komisję.
Komisja rozpatrzyła opinię Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.
Nie zgłoszono uwag do projektu budżetu w zakresie opiniowanym przez ww. Komisję.
Komisja rozpatrzyła opinię Komisji do Spraw Służb Specjalnych.
W dyskusji poruszono kwestię zwiększenia budżetu Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Komisja rozpatrzyła opinię Komisji Obrony Narodowej.
W dyskusji poruszono kwestię limitu wydatków obronnych Polski na 2012 r.


W posiedzeniu uczestniczyli: sekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji – Włodzimierz Karpiński, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej – Czesław Mroczek, podsekretarz stanu w MAiC – Piotr Kołodziejczyk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów – Hanna Majszczyk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych – Stanisław Rakoczy, prezes Rządowego Centrum Legislacji – Maciej Berek, zastępca szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego – Zdzisław Skorża oraz zastępca szefa Biura Ochrony Rządu – Jerzy Matusik.

Źródło: http://www.sejm.gov.pl/

tytul_szukaj
tytul_zegar
20:00:04
tytul_kalendarz
Maj 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031   
tytul_zwiazek
mapka
tytul_zwiazek
galeria
tytul_zwiazek
Jak oceniasz dotyczasowe deyzje Komendanta Głównego Policji?
Dobrze
Źle
Nie mam zdania
dzielnik


ZW NSZZ P - 11 maja 1990 roku, jeden dzień po ogłoszeniu i wejściu w życie uchwalonej w dniu 6 kwietnia 1990 r. ustawy o Policji, Sąd Wojewódzki w Warszawie postanawia wpisać NSZZ P do rejestru związków zawodowych!